Smrtící rozdělení

Kód: 7249259

Úplný název:

Smrtící rozdělení (Robb J.D.):

Autor a popis:

Robb J.D., Columbus, 304 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
209 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Nejnovější pokračování napínavé detektivní řady z budoucnosti…Poručík Eva Dallasová v nebezpečném boji proti tajným službám.
Další pokračování veleúspěšné série Smrtící… známé americké spisovatelky Nory Roberts píšící pod pseudonymem J. D. Robb nás opět zavádí do New Yorku blízké budoucnosti a i tentokrát má pro nás zločin, nad nímž se tají dech.
Svérázná policejní vyšetřovatelka Eva Dallasová stojí před zapeklitým případem čtyřnásobné vraždy. Nejde ovšem o nic jednoduchého. Jak se později ukáže, do všeho jsou zapletené tajné služby, technoteroristé, záhadný počítačový virus…a přes hlavní podezřelou, bezpečnostní expertku Revu Ewingovou dokonce i Evin vlastní manžel, miliardář Roarke, který dotyčnou odbornici zaměstnává.
A aby toho nebylo málo, zdá se, že do dokonalého štěstí, které Eva s Roarkem prožívají, se vkrádá náhlý stín, který by je mohl rozdělit. Napínavý děj osciluje mezi detektivkou, špionážním thrillerem a milostnou romancí, takže si každý čtenář přijde na své. Navíc přidejte peprné dialogy a humor a dostanete knihu, která bude ozdobou vaší knihovny.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Smrtící rozdělení do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Smrtící rozdělení.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Smrtící rozdělení (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Smrtící rozdělení bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Smrtící rozdělení doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi