Smrtící vize

Kód: 7249256

Úplný název:

Smrtící vize (Robb J.D.): Eva Dallasová v koncích - musí se spojit s nadprirozenou moci!

Autor a popis:

Robb J.D., Columbus, 269 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
181 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
 

Léto 2059 je dlouhé a horké...a plné krve. Zpráva z dispečinku volá poručíka Dallasovou k případu do Central parku a tak začíná vyšetřování série hrůzostrašných vražd. Oběť je nalezena na břehu temného jezera, na sobě nic, krom červené šňůry kolem krku. Ruce sepjaté, jakoby k modlitbě. Ale co je nejhorší a co poručíka Dallasovou znepokojuje nejvíce jsou oči, které někdo vyjmul s chirurgickou přesností.
Postupně se objevují další oběti se stejnými znaky a Eva zoufale hledá odpovědi. Proti svému přesvědčení přijme pomoc od jasnovidky, která má postupně několik vizí o vraždách, které probíhají a popisuje je v šokujícím detailu. Když je Evina kolegyně Peabodyová zraněna při jednom z útoků, hon se stává ještě dramatičtějším. Jsou oči pro vraha symbolem? Nebo jde o nějaký příšerný rituál? Suvenýr? S pomocí Roarkea, svého manžela, musí Eva pochopit vrahův motiv dříve, než se další vize stane její další noční můrou.
„Ačkoli má Dallasová v tradičním slova smyslu mnohem silnější maskulinní stránku, je také velmi ženská. Tato kombinace nejen vybočuje z žánrových stereotypů, ale ve hře s ostatními postavami příběhu to skýtá mnoho vtipných dialogů a situací.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Smrtící vize do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Smrtící vize.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Smrtící vize (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Smrtící vize bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Smrtící vize doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi