Sociální ekonomika, sociální podnikání. Podnikání pro každého

Kód: 7357269

Úplný název:

Sociální ekonomika, sociální podnikání. Podnikání pro každého (Dohnalová Marie):

Autor a popis:

Dohnalová Marie, Wolters Kluwer, 132 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
201 Kč (239 Kč)
  / ks  
koupit
 

Autorky publikace (Marie Dohnalová, Lenka Deverová, Romana Šloufová a Jaroslava Šťastná) popisují třetí sektor jako občanský sektor nebo sociální ekonomiku a seznamují s koncepcí sociálních podniků. Uvádějí rozdíly mezi americkým pojetím sociálního podnikání a pojetím evropským, rovněž definici sociálního podniku, kterou vypracovala Evropská výzkumná společnost EMES. V českém prostředí navazují na tradice solidarity, sdružování i družstevnictví. Sociální ekonomika i sociální podniky existují i přesto, že nejsou legislativně ani formálně vymezeny. Pro šíření myšlenek sociální ekonomiky a zahájení výzkumů vycházejí autorky z evropských iniciativ, které zdůrazňují možnosti podnikání pro každého.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sociální ekonomika, sociální podnikání. Podnikání pro každého do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sociální ekonomika, sociální podnikání. Podnikání pro každého.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sociální ekonomika, sociální podnikání. Podnikání pro každého (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sociální ekonomika, sociální podnikání. Podnikání pro každého bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sociální ekonomika, sociální podnikání. Podnikání pro každého doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ekonomika

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Ekonomika / Sociální ekonomika, sociální podnikání. Podnikání pro každého