Sociální reformy ve střední Evropě - Cesta k novému modelu sociálního státu?

Kód: 8728414

Úplný název:

Sociální reformy ve střední Evropě - Cesta k novému modelu sociálního státu? (kol.):

Autor a popis:

Koldinská Kristina, Štefko Martin,, Auditorium, 240 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
147 Kč (200 Kč)
  / ks  
koupit
 

Mezinárodně zastoupený autorský kolektiv se zamýšlí nad sociálními otázkami soudobé Evropy, stejně jako nad variantami řešení aktuálních sociálních problémů v budoucnu. Čerpají přitom z dosavadních poznatků a zkušeností zemí střední Evropy v období uplynulých dvaceti letech. Zohledněny jsou také zkušenosti z transformace ekonomiky postkomunistických zemí. Hlavními tématy knihy jsou rovné příležitosti a diskriminace, zdravotní reforma a důchodová reforma, nové modely sociálního státu a další. Knihy vyšla také v anglickém jazyce.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sociální reformy ve střední Evropě - Cesta k novému modelu sociálního státu? do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sociální reformy ve střední Evropě - Cesta k novému modelu sociálního státu?.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sociální reformy ve střední Evropě - Cesta k novému modelu sociálního státu? (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sociální reformy ve střední Evropě - Cesta k novému modelu sociálního státu? bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sociální reformy ve střední Evropě - Cesta k novému modelu sociálního státu? doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sociální vědy

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Sociální vědy / Sociální reformy ve střední Evropě - Cesta k novému modelu sociálního státu?