Sokrates

Kód: 7281216

Úplný název:

Sokrates (Millman Dan): Príbeh o tom, jak se malý chlapec stane pokojným bojovníkem a pokojný bojovník moudrým mužem

Autor a popis:

Millman Dan, Eminent, 304 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
236 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Filozofie pokojného bojovníka se stala životním stylem milionů lidí na celém světě. Ve své knize Sokrates, nesoucí podtitul Příběh o tom, jak se mladý chlapec stane pokojným bojovníkem a pokojný bojovník moudrým mužem, svým čtenářům Dan Millman předkládá dlouho očekávaný příběh o životě záhadného pumpaře a samorostlého učitele.
Zavádí nás do carského Ruska devatenáctého století. Osiřelý chlapec, jemuž v žilách koluje kozácká a židovská krev, se snaží najít své místo na slunci. Žije však v zemi, kde vláda nabádá občany, aby zabíjeli své bližní, a kde den ode dne sílí revoluční nálady. Sergej Ivanov čili Sokrates je nucen opustit vojenskou akademii, kterou považuje za svůj jediný domov, a ocitá se ve světě, v němž mu jako záchytný bod slouží pouze slib tajemného starce.
Jeho fascinující odysea, ve které má své místo odvaha, víra a láska, vypráví o tom, jak se z chlapce stává muž, jak se muž proměňuje v bojovníka a bojovník nachází mír. Je životním příběhem muže, který byl od svého narození předurčen stát se pokojným bojovníkem a mudrcem, jenž změní život lidem po celém světě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sokrates do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sokrates.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sokrates (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sokrates bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sokrates doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé