Sonea: Nejvyšší lord

Kód: 7413237

Úplný název:

Sonea: Nejvyšší lord (Canavan Trudi):

Autor a popis:

Canavan Trudi, Zoner Press, 512 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
249 Kč (352 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

 

Závěrečný díl napínavé Trilogie o černém mágovi autorky Trudi Canavan – hlavní hrdinka Sonea pocítí na vlastní kůži hrozbu černé magie a bude muset učinit životní rozhodnutí.

Společenství čarodějů přijalo do svých řad neurozenou novicku z chudinské čtvrti – dívku Soneu. Ta musí snášet nejen pohrdání a ústrky svých spolužáků, ale také se nechtěně stane schovankou samotného nejvyššího lorda. Stala se totiž nepohodlným svědkem jeho činů ve sklepení sídla. Nejvyšší lord Akkarin tajně spřádá plány temnější než jeho černý plášť. Anebo je všechno jinak a Akkarin je jediný, komu Sonea může věřit?

Román Sonea: Nejvyšší lord se ke čtenářům dostává v novém, přepracovaném vydání. Obálku knihy nabité magií, dobrodružstvím a tentokrát i láskou ilustroval Lubomír Kupčík.

Australská spisovatelka Trudi Canavan patří mezi nejúspěšnější autory fantasy literatury posledních deseti let. Za svou tvorbu obdržela dvakrát cenu Aurealis, naposledy v roce 2009 za knihu The Magician´s Apprentice (česky Zrození čarodějky). Její fantasy příběhy se drží na vrcholcích žebříčků bestsellerů, byly přeloženy do mnoha jazyků a zaznamenaly nebývalý úspěch po celém světě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sonea: Nejvyšší lord do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sonea: Nejvyšší lord.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sonea: Nejvyšší lord (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sonea: Nejvyšší lord bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sonea: Nejvyšší lord doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro děti