Souhlasu netřeba / Consent not needed / Zustimmung nicht nötig

Kód: 0052470

Úplný název:

Souhlasu netřeba / Consent not needed / Zustimmung nicht nötig (Campbell Jan):

Autor a popis:

Campbell Jan, Jan Campbell, 548 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
399 Kč (570 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

KNIHA, KTERÁ NÁS UČÍ ŽÍT ZMĚNU, KNIHA, KTERÁ INSPIRUJE A NEPOUČUJE
Souhlasu netřeba je základní teze autorova pohledu na přístup k ekologickému, efektivnímu a ekonomickému myšlení, komunikaci a chování člověka a společnosti. Teze podporuje individuální snahu analyzovat příčinu příčin dění ve světě a hledání řešení výzev, se kterými se denně setkáváme na poli vědeckém, politickém, na poli vzdělání a podnikání.
Veřejná věda, politika, vzdělání a ekonomika odmítají zabývat se jevy, které nelze vyvolávat. Tím se účinně brání proti nesmyslným fantaziím, na druhé straně však citelně zužují předmět svého zkoumání a poznání.
Lidské poznávání, jehož malou součástí je věda, vyžaduje zvážení a schopnost konat a pravidla vědy někdy i porušit. To proto, že záměna pozorování s pokusem budí často zmatek myslí. Jevy konstatují, nikoliv vytváří. Proto patří do oboru pozorování a nikoli do oboru vědeckého pokusu. Patří do kategorie pravd – individuální, každého z nás, a všeobecné vyplývající z relativity samotné relativity. Pro cestu k pravdě a dobru: Souhlasu netřeba.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Souhlasu netřeba / Consent not needed / Zustimmung nicht nötig do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Souhlasu netřeba / Consent not needed / Zustimmung nicht nötig.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Souhlasu netřeba / Consent not needed / Zustimmung nicht nötig (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Souhlasu netřeba / Consent not needed / Zustimmung nicht nötig bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Souhlasu netřeba / Consent not needed / Zustimmung nicht nötig doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Souhlasu netřeba / Consent not needed / Zustimmung nicht nötig