Speciální pedagogika - Edukace a rozvoj osob se specifickými potřebami v oblasti somatické

Kód: 7387792

Úplný název:

Speciální pedagogika - Edukace a rozvoj osob se specifickými potřebami v oblasti somatické (Fischer Slavomil, Škoda Jiří): Edukace a rozvoj osob se specif. potrebami v oblasti somatické, psychické a soc.

Autor a popis:

Fischer Slavomil, Škoda Jiří, Triton, 304 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
195 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
 

Stále aktuálnější problematika edukace a společenského uplatnění handicapovaných spoluobčanů staví speciální pedagogiku mezi pedagogickými a psychologickými vědami na významné místo. Předložená publikace je koncipována jako odborný text, jehož cílem je seznámit zájemce s vybranými důležitými aktuálními problémy tohoto vědního oboru. Kniha má neobvykle široký záběr. Přináší aktuální poznatky speciálně pedagogické teorie a praxe, přičemž se opírá o poznatky a zkušenosti jak domácí, tak zejména zahraniční. Řada z nich vychází také z vlastních výzkumných šetření a zkušeností autorů, kteří připravili jednotlivé kapitoly. Kromě speciálních pedagogů, psychologů, pracovníků dalších pomáhajících profesí a samozřejmě studentů těchto oborů nesporně zaujme také další odborníky, ale i zájemce z řad širší veřejnosti.

Nahlédnout do Speciální pedagogika - Edukace a rozvoj osob se specifickými potřebami v oblasti somatické Nahlédnout do Speciální pedagogika - Edukace a rozvoj osob se specifickými potřebami v oblasti somatické

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Speciální pedagogika - Edukace a rozvoj osob se specifickými potřebami v oblasti somatické do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Speciální pedagogika - Edukace a rozvoj osob se specifickými potřebami v oblasti somatické.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Speciální pedagogika - Edukace a rozvoj osob se specifickými potřebami v oblasti somatické (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Speciální pedagogika - Edukace a rozvoj osob se specifickými potřebami v oblasti somatické bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Speciální pedagogika - Edukace a rozvoj osob se specifickými potřebami v oblasti somatické doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Speciální pedagogika - Edukace a rozvoj osob se specifickými potřebami v oblasti somatické