Šperky vázané technikou makramé - náušnice * náhrdelníky * přívěšek na klíče * ozdoba na

Kód: 8974265

Úplný název:

Šperky vázané technikou makramé - náušnice * náhrdelníky * přívěšek na klíče * ozdoba na (kol.): náušnice, náhrdelníky, prívešek na klíce, ozdoba na tašku

Autor a popis:

Kol., EX book, 32 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
81 Kč (110 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Pomocí této knížky si může každý vlastnoručně vyrobit moderní a trendové doplňky. Představované modely se vážou ze snadno dostupných a levných materiálů a jejich výroba není časově náročná. Výrobu modelů usnadňují fotopostupy s detailními návody a fotografiemi krok za krokem. Přejeme vám příjemné chvilky strávené při vázání uzlů!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Šperky vázané technikou makramé - náušnice * náhrdelníky * přívěšek na klíče * ozdoba na do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Šperky vázané technikou makramé - náušnice * náhrdelníky * přívěšek na klíče * ozdoba na .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Šperky vázané technikou makramé - náušnice * náhrdelníky * přívěšek na klíče * ozdoba na (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Šperky vázané technikou makramé - náušnice * náhrdelníky * přívěšek na klíče * ozdoba na bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Šperky vázané technikou makramé - náušnice * náhrdelníky * přívěšek na klíče * ozdoba na doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pro muže

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Pro muže / Šperky vázané technikou makramé - náušnice * náhrdelníky * přívěšek na klíče * ozdoba na