Špinavá hra - Kriminální historky z arbitrážního protektorátu

Kód: 8722401

Úplný název:

Špinavá hra - Kriminální historky z arbitrážního protektorátu (Štěpánek Petr):

Autor a popis:

Štěpánek Petr, Votobia, 218 stran, jazyk - CZ, 2008

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
118 Kč (169 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Soubor textů z let 2003-2008 věnovaných "cause TV Nova" a následnému arbitrážnímu řízení, ve kterém společnost amerického investora žalovala český stát a spor vyhrála.
Autor je bývalý člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání, která byla v souvislosti s tímto případem odvolána. Podle autora tehdejší vláda svou neschopností a snad i záměrně způsobila českému státu nemalou újmu (11 miliard Kč) a vinu se poté snažila přenést na členy výše zmíněné rady. P. Štěpánek se k tématu vrací poměrně často (viz: knihy Ukradená televize ... a Válka o Novu... )
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Špinavá hra - Kriminální historky z arbitrážního protektorátu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Špinavá hra - Kriminální historky z arbitrážního protektorátu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Špinavá hra - Kriminální historky z arbitrážního protektorátu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Špinavá hra - Kriminální historky z arbitrážního protektorátu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Špinavá hra - Kriminální historky z arbitrážního protektorátu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Špinavá hra - Kriminální historky z arbitrážního protektorátu