Špionologie

Kód: 8109083

Úplný název:

Špionologie (kol.):

Autor a popis:

Eastone Books, 32 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
591 Kč (799 Kč)
  / ks  
koupit
 

Roste vám doma budoucí luštitel da Vinciho kódu? Nebo následovník nejslavnějšího agenta Jamese Bonda? Špionologie, kompletní příručka pro špiony, ho seznámí se všemi úskalími špionského řemesla.
Interaktivní kniha provede malého čtenáře světem profesionálních špionů, zasvětí jej do tajemství úspěšného kr ytí i do umění odhalování nepřátelských zvědů. Obsahuje množství šifer, kódů a dekódovacích zařízení, které může malý špion využít i v praxi.
Špionologie odhaluje nejúčinnější taktiky, hesla a návody na to, jak se stát ve špionáži jedním z nejlepších. Přehledně a srozumitelně popisuje historii nejznámějších tajných služeb a uvádí největší špionážní kousky, o kterých se doposud mnoho nevědělo. Vydavatelé totiž museli na zveřejnění některých dokumentů čekat celých 50 let.
Příručka je svým způsobem jedinečná, protože obsahuje zápisky z deníku agenta britské tajné služby Spencera Blakea, alias agenta K. Ten poskytl podrobný popis nejdůležitější mise své špionážní kariér y, odhalil tajné identity nejobávanějších špionů kontrašpionáže a pro vydavatele knihy zpřístupnil i podrobné mapy a popisy utajených
centrál CODEX-u, největší světové hrozby. Prostřednictvím zázračného Kr yptotronu kniha odhalí malému špiónovi skr yté texty, které mu napoví, o co v misi agenta K skutečně šlo…
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Špionologie do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Špionologie.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Špionologie (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Špionologie bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Špionologie doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro děti nad 10 let