Společenské vědy pro SŠ 2.díl - Průvodce pro učitele

Kód: 7358154

Úplný název:

Společenské vědy pro SŠ 2.díl - Průvodce pro učitele (Drnek M.): Pruvodce pro ucitele

Autor a popis:

Drnek M. a kolektiv, didaktis, 84 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
449 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Průvodce obsahuje podrobný popis všech částí učebnice i pracovního sešitu a náměty pro práci s učebnicovou sadou Společenské vědy pro střední školy - 2. díl. Průvodce pro učitele k učebnicové sadě Společenské vědy pro střední školy - 2. díl nabízí učitelům společenských věd detailní podporu pro tvorbu kvalitního a zajímavého vyučování, které bude současně plně odpovídat reformě středoškolského vzdělávání. Průvodce přináší řadu podkladů pro vlastní tvorbu ŠVP, a to včetně detailní charakteristiky příslušných vzdělávacích oblastí dle RVP G (primárně vzdělávací oblast Člověk a společnost) a RVP SOV (primárně vzdělávací oblast Společenskovědní vzdělávání), klíčových kompetencí a průřezových témat. Všechny kapitoly učebnicové sady jsou následně analyzovány ve vztahu k požadovaným obsahům vzdělávání a očekávaným výstupům dle odpovídajících vzdělávacích oblastí. V části Průvodce jednotlivými kapitolami učebnice a pracovního sešitu jsou připraveny tabulky, které přehledně zachycují provázanost mezi jednotlivými částmi učebnicové sady (učebnice, pracovní sešit) a v nichž lze jednoduše vyhledat, co všechno je možno použít k přípravě náplně dané vyučovací hodiny. Tabulky by měly výrazně přispět ke snazší přípravě vyučovací hodiny a k volbě takového jejího obsahu, který povede k realizaci stanovených cílu. V průvodci pro učitele naleznete též informace o Elektronických prezentacích, jejichž cílem je smysluplně provést učitele a žáky vyučovací hodinou a usnadnit efektivní využití učebnicové sady Společenské vědy pro střední školy. Ukázku prezentací i další informace naleznete zde (v pptx). Připojen je i detailní klíč ke cvičením pracovního sešitu, který se neomezuje na výčet správných řešení cvičení, ale připojuje i metodické pokyny pro vhodnou realizaci jednotlivých aktivit a odkazy na relevantní zdroje informací vzhledem k tématu podkapitoly. Do závěru titulu je zařazen i seznam primární a sekundární literatury, se kterou učebnicová sada pracuje.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Společenské vědy pro SŠ 2.díl - Průvodce pro učitele do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Společenské vědy pro SŠ 2.díl - Průvodce pro učitele.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Společenské vědy pro SŠ 2.díl - Průvodce pro učitele (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Společenské vědy pro SŠ 2.díl - Průvodce pro učitele bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Společenské vědy pro SŠ 2.díl - Průvodce pro učitele doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Společenské vědy pro SŠ 2.díl - Průvodce pro učitele