Sport a olympijské hnutí v zemích Visegrádu a jejich transformace v postkomunistické éře

Kód: 2462146

Úplný název:

Sport a olympijské hnutí v zemích Visegrádu a jejich transformace v postkomunistické éře (Jakubcová Kristina):

Autor a popis:

Jakubcová Kristina, Karolinum, 208 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
181 Kč (230 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Kniha je komparativní historickou studií zabývající se vývojem sportu a především olympijského hnutí v zemích dnešní visegrádské čtyřky. Mapuje vývoj olympijského hnutí od jeho počátků ve zmíněných státech s důrazem na období po druhé světové válce. Nejpodrobněji je zpracována doba po skončení komunistických režimů v těchto zemích. Výzkum se snaží postihnout, jak byl vývoj sportu a olympijského hnutí ovlivněn vývojem společenským a politickým.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sport a olympijské hnutí v zemích Visegrádu a jejich transformace v postkomunistické éře do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sport a olympijské hnutí v zemích Visegrádu a jejich transformace v postkomunistické éře.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sport a olympijské hnutí v zemích Visegrádu a jejich transformace v postkomunistické éře (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sport a olympijské hnutí v zemích Visegrádu a jejich transformace v postkomunistické éře bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sport a olympijské hnutí v zemích Visegrádu a jejich transformace v postkomunistické éře doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie

 
Knihkupectví / Historie / Sport a olympijské hnutí v zemích Visegrádu a jejich transformace v postkomunistické éře