Srdeční arytmie - Praktické poznámky k interpretaci a léčbě

Kód: 2475134

Úplný název:

Srdeční arytmie - Praktické poznámky k interpretaci a léčbě (Bennett David H.): praktické poznámky k interpretaci a lécbe

Autor a popis:

Bennett David H., Grada, 400 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
849 Kč (999 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

První vydání této úspěšné publikace vyšlo v roce 1981. Tato kniha je překlad již 8. vydání, které bylo přeloženo do pěti jazyků a které vyšlo v nakladatelství WILEY-BLACKWELL. Kniha podává přehledný, stručný, aktuální a praktický návod ke stanovení diagnózy, sledování a léčbě hlavních typů srdečních arytmií s vysvětlením podstaty problému zejména z pohledu praxe. Publikace je sepsána se zaměřením zejména na mladé lékaře v nemocnicích, po kterých je požadována právě okamžitá diagnostika a správný léčebný postup. Knihu ocení ale ze stejných důvodů i studenti medicíny ve vyšších ročnících, sestry na koronárních jednotkách a jednotkách intenzivní péče, ale i „techničtí“ pracovníci, kteří se na diagnostice a léčbě podílejí. Knihu přijmou i fyziologové a samozřejmě si ji s potěšením přečtou a zařadí do svých knihoven i renomovaní kardiologové intenzivisté a internisté. Dvacet pět kapitol s jednotlivými tématy arytmií je bohatě obrazově dokumentováno - kniha obsahuje na 280 EKG křivek a schémat. Publikace je v kapitole 26 doplněna 130 EKG křivkami testu, na kterých si čtenář může ověřit svoje znalosti.

Nahlédnout do Srdeční arytmie - Praktické poznámky k interpretaci a léčbě Nahlédnout do Srdeční arytmie - Praktické poznámky k interpretaci a léčbě

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Srdeční arytmie - Praktické poznámky k interpretaci a léčbě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Srdeční arytmie - Praktické poznámky k interpretaci a léčbě.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Srdeční arytmie - Praktické poznámky k interpretaci a léčbě (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Srdeční arytmie - Praktické poznámky k interpretaci a léčbě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Srdeční arytmie - Praktické poznámky k interpretaci a léčbě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Srdeční arytmie - Praktické poznámky k interpretaci a léčbě