Srdeční záležitost - Pravdivý příběh o hledání vlastního srdce

Kód: 2042688

Úplný název:

Srdeční záležitost - Pravdivý příběh o hledání vlastního srdce (Valandreyová Charlotte): Pravdivý príbeh o hledání vlastního srdce

Autor a popis:

Valandreyová Charlotte, Mladá Fronta, 320 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
199 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2016 dopoledne. 
 

Autobiografický příběh hledání pravdy o vlastním srdci
Francouzská herečka a spisovatelka Charlotte Valandreyová podstoupila v roce 2005 transplantaci srdce. Měsíc poté, co se o zákroku zmínila čtenářům ve své první knize, dostala Charlotte anonymní dopis: „Znám srdce, které ve Vás bije. Miloval jsem ho...“ Ta slova ji natolik vyvedla z míry, že začala mít opakované noční můry, naléhavé pocity déja-vu a prožívala nepředvídatelné vnitřní změny.
Pro Charlottu tím začalo velmi zvláštní pátrání. Snažila se pochopit co nejvíce, aby se mohla od hluboce prožívaných emocí osvobodit. Skutečně je v ní ještě jeden život? Komu patřilo její srdce? Odpověď na tuto otázku jí pomáhají najít záhadný jasnovidec, její partner - kardiolog, racionální psychoanalytička a profesor vázaný lékařským tajemstvím. Charlotte, matka bojovnice a žena, která si umí užívat života plnými doušky, pátrá po pravdě a čtenář se s ní vydává na cestu plnou záhad, spojených s buněčnou pamětí bloudícího srdce.
Tato cesta nás možná dovede až k jejímu konečnému životnímu cíli. K vysněné velké lásce.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Srdeční záležitost - Pravdivý příběh o hledání vlastního srdce do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Srdeční záležitost - Pravdivý příběh o hledání vlastního srdce.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Srdeční záležitost - Pravdivý příběh o hledání vlastního srdce (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Srdeční záležitost - Pravdivý příběh o hledání vlastního srdce bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Srdeční záležitost - Pravdivý příběh o hledání vlastního srdce doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Srdeční záležitost - Pravdivý příběh o hledání vlastního srdce