Standardy a testové úlohy z matematiky pro střední odborná učiliště

Kód: 7196294

Úplný název:

Standardy a testové úlohy z matematiky pro střední odborná učiliště (Fuchs Eduard):

Autor a popis:

Fuchs Eduard, Prometheus, 108 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
103 Kč (112 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Publikace je rozdělena do dvou částí. V první, teoretické části je uveden přehled požadovaných znalostí a dovedností. Po výčtu požadovaných znalostí či dovedností je vždy uvedeno několik typových příkladů, které jsou ukazatelem požadované hloubky osvojení. U těchto ilustrativních příkladů záměrně nejsou uvedeny výsledky. Ve druhé části je uveden poměrně obsáhlý soubor příkladů, které lze využít při sestavování srovnávacích a výstupních testů k jednotlivým tematickým celkům. Příklady jsou rozčleněny podle náročnosti do kategorií A, B, C od nejjednodušších po nejobtížnější, přičemž je hodnocení náročnosti uvedeno samostatně pro 3 typy SOU (dvouleté studijní obory, tříleté studijní obory s dotací cca 6 hodin týdně, tříleté studijní obory s dotací cca 8 hodin týdně). Ve druhé části jsou uvedena řešení jednotlivých úloh.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Standardy a testové úlohy z matematiky pro střední odborná učiliště do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Standardy a testové úlohy z matematiky pro střední odborná učiliště.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Standardy a testové úlohy z matematiky pro střední odborná učiliště (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Standardy a testové úlohy z matematiky pro střední odborná učiliště bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Standardy a testové úlohy z matematiky pro střední odborná učiliště doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Standardy a testové úlohy z matematiky pro střední odborná učiliště