Standardy z matematiky pro základní školy a nižší třídy víceletých gymnázií

Kód: 7196169

Úplný název:

Standardy z matematiky pro základní školy a nižší třídy víceletých gymnázií (Fuchs E., Hrubý D.): Pro základní školy a nižší rocníky víceletých gymnázií

Autor a popis:

Fuchs E., Hrubý D. a kol., Prometheus, 152 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
103 Kč (112 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Publikace je rozdělena do tří částí. V první, teoretické části, je uveden přehled požadovaných znalostí a dovedností. Na ně navazuje vždy několik typových příkladů, které charakterizují požadovanou hloubku osvojení. V dalších dvou částech je uveden poměrně rozsáhlý soubor příkladů, které mohou vyučující využít při sestavování srovnávacích a výstupních testů k jednotlivým tematickým celkům; užitečné však tyto příklady mohou jistě být i pro žáky. Příklady jsou zařazeny podle náročnosti do kategorií A, B, C od nejjednodušších po nejobtížnější; u všech jsou uvedeny výsledky. Zatímco teoretická část je koncipována pro základní školy a nižší ročníky víceletých gymnázií společně a rozdíly jsou graficky vyznačeny, příkladová část je sestavena samostatně pro každý typ školy. Publikace je vydána se souhlasem MŠMT jako závěrečná výstupní verze projektu Programu rozvoje základního a středního školství "Tvorba standardů z matematiky pro základní a střední školy".
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Standardy z matematiky pro základní školy a nižší třídy víceletých gymnázií do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Standardy z matematiky pro základní školy a nižší třídy víceletých gymnázií.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Standardy z matematiky pro základní školy a nižší třídy víceletých gymnázií (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Standardy z matematiky pro základní školy a nižší třídy víceletých gymnázií bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Standardy z matematiky pro základní školy a nižší třídy víceletých gymnázií doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Standardy z matematiky pro základní školy a nižší třídy víceletých gymnázií