Staňte se architektem svého života - Jak dosáhnout životních cílů

Kód: 7336797

Úplný název:

Staňte se architektem svého života - Jak dosáhnout životních cílů (Tepperwein Kurt): Jak dosáhnout životních cílu

Autor a popis:

Tepperwein Kurt, Fontána, 0 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
251 Kč (358 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Žádná škola ani uverzita vás nenaučí, jak úspěšně zvládat život. Přitom je přání naplánovat si ho velmi silné, stejně jako strach, abychom nežili zbytečně. Jako architekt plánujeme dům, chceme si i my naplánovat svůj život, postavit si ho a zařídit se v něm. Poznání a životní moudrosti Kurta Tepperweina, které vám předává v této knize, nejsou pouhým základem, ale i nadstavbou bohatého života, šťastného, úspěšného a zdravého, zaměřeného na individuální bytí. Staňte se i vy architektem a navrhněte si smysluplný, šťastný život. A také ho žijte!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Staňte se architektem svého života - Jak dosáhnout životních cílů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Staňte se architektem svého života - Jak dosáhnout životních cílů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Staňte se architektem svého života - Jak dosáhnout životních cílů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Staňte se architektem svého života - Jak dosáhnout životních cílů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Staňte se architektem svého života - Jak dosáhnout životních cílů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Rozvoj osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Rozvoj osobnosti / Staňte se architektem svého života - Jak dosáhnout životních cílů