Star Wars - Úsvit rytířů Jedi - Do prázdnoty

Kód: 2523386

Úplný název:

Star Wars - Úsvit rytířů Jedi - Do prázdnoty (Lebbon Tim):

Autor a popis:

Lebbon Tim, Egmont, 288 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
199 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

„Deset tisíc let jsme studovali Sílu... Snažíme se udržet temnotu a světlo navždy v rovnováze. Ale teď se objevilo něco, co by nás mohlo všechny zničit. Jeden muž. A jeho sny.“
Na planetě Tython byl založen prastarý řád Je’daii. Lanoree Brock se od moudrých mistrů učila tajemstvím a způsobům Síly. Její bratr však nebyl v Síle zdaleka tak nadaný jako ona. Zahořkl, obrátil se k Je’daiiům zády a jeho výcvik skončil tragédií.
Lanoree nyní coby hraničářka udržuje v tythonské soustavě pořádek. Rada Je’daiiů ji jednoho dne pověří naléhavým úkolem. Vůdce fanatické sekty hodlá vypátrat a aktivovat kosmickou bránu, která by mu otevřela cestu do ostatních částí galaxie - i za cenu katastrofy, jež by mohla pohltit celou tythonskou soustavu. Lanoree zprvu nerozumí, proč má katastrofě zabránit právě ona. Pak se ale dozvídá, že prohnaný nebezpečný šílenec, kterého musí za každou cenu dopadnout, je právě její bratr, pro jehož smrt tak dlouho truchlila - a jehož života se nyní musí obávat.
Ponořte se do strhujícího příběhu, který se odehrává v dávné minulosti předaleké galaxie - více než 25 000 let před filmovými epizodami, ještě před vynalezením hyperpohonu a světelných mečů!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Star Wars - Úsvit rytířů Jedi - Do prázdnoty do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Star Wars - Úsvit rytířů Jedi - Do prázdnoty.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Star Wars - Úsvit rytířů Jedi - Do prázdnoty (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Star Wars - Úsvit rytířů Jedi - Do prázdnoty bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Star Wars - Úsvit rytířů Jedi - Do prázdnoty doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro dospělé

 
Knihkupectví / Sci-fi, fantasy / Sci-fi, fantasy pro dospělé / Star Wars - Úsvit rytířů Jedi - Do prázdnoty