Stará čínská tajemství - Tao čchi-kung - O hluboké sexuální moudrosti lásky

Kód: 7205974

Úplný název:

Stará čínská tajemství - Tao čchi-kung - O hluboké sexuální moudrosti lásky (Zettnersan Chian mistr): Tao cchi-kung. O hluboké sexuální moudrosti lásky

Autor a popis:

Zettnersan Chian mistr, Pragma, 280 stran, jazyk - čeština, 2004

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
192 Kč (240 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Tato kniha pojednává o hluboké sexuální moudrosti milování jako o jedmon z Osmi nosných pilířů taoizmu. Podle tradičního učení jsou stará čínská tajemství týkající se sexu základnou lidského štěstí. Opírají se o základní pilíře staročínských diagnostických, terapeutických a léčivých postupů. V centru knihy stojí "nefritová hůlka" a "nefritová brána", které symbolizují výměnu mužských a ženských energií. Silně vitalizující síla mnoha názorných cvičení čchi-kung je znát již z názvů jako Návrat jara nebo Nebeská voda životní síly.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Stará čínská tajemství - Tao čchi-kung - O hluboké sexuální moudrosti lásky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Stará čínská tajemství - Tao čchi-kung - O hluboké sexuální moudrosti lásky .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Stará čínská tajemství - Tao čchi-kung - O hluboké sexuální moudrosti lásky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Stará čínská tajemství - Tao čchi-kung - O hluboké sexuální moudrosti lásky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Stará čínská tajemství - Tao čchi-kung - O hluboké sexuální moudrosti lásky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Stará čínská tajemství - Tao čchi-kung - O hluboké sexuální moudrosti lásky