Staré pověsti české a moravské - Adaptovaná česká próza + CD (AJ,NJ,RJ)

Kód: 8748159

Úplný název:

Staré pověsti české a moravské - Adaptovaná česká próza + CD (AJ,NJ,RJ) (Holá Lída): +CD

Autor a popis:

Holá Lída, , 96 stran, jazyk - angličtina, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
157 Kč (225 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Staré pověsti české a moravské jsou dalším svazkem edice Adaptovaná česká próza. Jsou určené studentům češtiny jako cizího jazyka na úrovni A2. V deseti pověstech jsou představena nejslavnější jména a události české národní mytologie a historie: praotec Čech, Libuše a Přemysl, Libušina věštba, Horymír se svým věrným koněm Šemíkem, dívčí válka, kníže Václav, král Ječmínek a další. Studenti tak mají možnost seznámit se s postavami, ději a výroky, o kterých lze říct, že tvoří základ národního a historického povědomí každého Čecha. Svazek doprovázejí názorné ilustrace a fotografie míst, ke kterým se české a moravské pověsti váží. Dále obsahuje soubor gramaticko-lexikálních cvičení ke každému textu, česko-anglicko-německo-ruský slovníček a klíč ke cvičením. Obsahuje také anglický, německý a ruský slovníček a nabízí množství lexikálních a gramatických cvičení s klíčem. Součástí svazku je i audio CD s kompletní nahrávkou knihy. Publikace je určena studentům češtiny jako cizího jazyka na úrovni B1.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Staré pověsti české a moravské - Adaptovaná česká próza + CD (AJ,NJ,RJ) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Staré pověsti české a moravské - Adaptovaná česká próza + CD (AJ,NJ,RJ).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Staré pověsti české a moravské - Adaptovaná česká próza + CD (AJ,NJ,RJ) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Staré pověsti české a moravské - Adaptovaná česká próza + CD (AJ,NJ,RJ) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Staré pověsti české a moravské - Adaptovaná česká próza + CD (AJ,NJ,RJ) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro děti a mládež

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Staré pověsti české a moravské - Adaptovaná česká próza + CD (AJ,NJ,RJ)