Staročeské pověsti, zpěvy, hry, obyčeje, slavnosti a nápěvy - 3. část

Kód: 7428243

Úplný název:

Staročeské pověsti, zpěvy, hry, obyčeje, slavnosti a nápěvy - 3. část (Krolmus Václav):

Autor a popis:

Krolmus Václav, Plot, 340 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
279 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.11.2016 dopoledne. 
 

Unikátní publikace Václava Krolmuse, vydaná v letech 1845–1851, obsahuje nadmíru cenné zápisy písní, pohádek, pověstí a dětských her, ale i líčení slavností a obyčejů, záznamy o autorových archeologických nálezech či zoologické poznámky. Svou šíří a vysokou mírou autenticity je pro nás neocenitelným zdrojem informací o lidové kultuře našich předků. Nové čtenářsky přístupné vydání představuje toto dílo nejen odborníkům z oblasti etnologie, historie a literární vědy, ale i široké veřejnosti se zájmem o naše nejstarší lidové tradice. Závěrečný díl je doplněn věcným, jmenným a místním rejstříkem, seznamem incipitů, soupisem pramenů, souhrnným obsahem celého díla a statěmi folkloristů Petra Janečka a Jana Luffera.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Staročeské pověsti, zpěvy, hry, obyčeje, slavnosti a nápěvy - 3. část do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Staročeské pověsti, zpěvy, hry, obyčeje, slavnosti a nápěvy - 3. část.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Staročeské pověsti, zpěvy, hry, obyčeje, slavnosti a nápěvy - 3. část (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Staročeské pověsti, zpěvy, hry, obyčeje, slavnosti a nápěvy - 3. část bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Staročeské pověsti, zpěvy, hry, obyčeje, slavnosti a nápěvy - 3. část doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie

 
Knihkupectví / Historie / Staročeské pověsti, zpěvy, hry, obyčeje, slavnosti a nápěvy - 3. část