Starožitník - Vražda a tajemství kabaly ve stínu barcelonské katedrály

Kód: 7217770

Úplný název:

Starožitník - Vražda a tajemství kabaly ve stínu barcelonské katedrály (Sánchez Julián): Vražda a tajemství kabaly ve stínu barcelonské katedrály

Autor a popis:

Sánchez Julián, JOTA, 424 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
255 Kč (348 Kč)
  / ks  
koupit
 

Mysteriózní román s detektivní zápletkou vypráví příběh spisovatele Enriquea Alonsa, který jednoho dne dostane dopis od svého nevlastního otce. Artur Aiguader, známý barcelonský starožitník, mu píše o existenci latinsky psaného textu z patnáctého století, jehož pravděpodobným autorem je jeden ze stavitelů barcelonské katedrály. Když je Artur zavražděn, Enrique přijíždí do Barcelony s cílem odhalit tajemství rukopisu i vraha svého nevlastního otce. Pátrání ho zavede do minulosti, kdy křesťané, židé a mystičtí kabalisté usilovali o nalezení takzvaného Božího kamene, který jim měl pomoci získat pozemskou a duchovní moc. Je možné, že je kámen ještě stále ukryt někde v Barceloně? Enrique a tajemný vrah jsou o tom přesvědčeni... ale kdo ho najde jako první? Strhující tempo Sánchezova příběhu udrží čtenářovu pozornost do poslední stránky. Stavba barcelonské katedrály, chladná a vypočítavá vražda, kabalistická tradice, stopy magie a tajemství přísně střežená v barcelonské židovské čtvrti — to jsou jen některé z přísad tohoto podmanivého příběhu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Starožitník - Vražda a tajemství kabaly ve stínu barcelonské katedrály do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Starožitník - Vražda a tajemství kabaly ve stínu barcelonské katedrály.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Starožitník - Vražda a tajemství kabaly ve stínu barcelonské katedrály (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Starožitník - Vražda a tajemství kabaly ve stínu barcelonské katedrály bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Starožitník - Vražda a tajemství kabaly ve stínu barcelonské katedrály doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Starožitník - Vražda a tajemství kabaly ve stínu barcelonské katedrály