Starý svět - Asie, Afrika - Encyklopedický přehled zemí

Kód: 7182085

Úplný název:

Starý svět - Asie, Afrika - Encyklopedický přehled zemí (Anděl Jiří, Mareš Roman): Encyklopedický prehled zemí

Autor a popis:

Anděl Jiří, Mareš Roman, Nakl. Olomouc, 408 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
74 Kč (98 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Další svazek edice „Země světa do kapsy“ je dílem pracovníků katedry geografie Pedagogické fakulty UJEP v Ústí nad Labem. Publikace je svým obsahem a rozsahem první svého druhu u nás. Nevšední formou se zde dozvíte vše, co je podstatné a pro danou zem důležité. Nejsou to jen informace geografické, ale sledujete i souvislosti přírodopisné, historické, kulturní a další zajímavosti. Unikátní je právě část věnovaná zajímavostem o jednotlivých zemích. Navozuje široce chápanou představu o dané zemi formou: „když se řekne, vybaví se ...“. Přehledu jednotlivých zemí předchází rámcová charakteristika kontinentu. Publikace obsahuje velké množství vzájemně srovnatelných tabulek a jednotlivé státy jsou členěny podle následujícího schématu: symboly státu, tabulka základních údajů, poloha, přírodní podmínky, rozdělení na hlavní oblasti (regiony), historický vývoj, obyvatelstvo, hospodářství, zahraniční vztahy, zajímavosti z kultury, sportu ap. Státy nejsou řazeny alfabeticky, ale geograficky. Vaše „putování“ po zemích Asie a Afriky je zachyceno na mapce.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Starý svět - Asie, Afrika - Encyklopedický přehled zemí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Starý svět - Asie, Afrika - Encyklopedický přehled zemí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Starý svět - Asie, Afrika - Encyklopedický přehled zemí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Starý svět - Asie, Afrika - Encyklopedický přehled zemí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Starý svět - Asie, Afrika - Encyklopedický přehled zemí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Starý svět - Asie, Afrika - Encyklopedický přehled zemí