Šťastná hodina

Kód: 8747004

Úplný název:

Šťastná hodina (Maléřová Zuzana): s fotografiemi Evy Fukové

Autor a popis:

Maléřová Zuzana, Čas, 200 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
258 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
 

Šťastná hodina je pozoruhodnou, intimní sbírkou padesáti příběhů žijících osobností. „Když naše slova naleznou domov, zažíváme šťastnou hodinu,“ vítala neděli co neděli autorka své hosty v živém vysílání Českého rozhlasu Regina. Knihou se k těmto ztišeným, ojedinělým setkáním vrací, aby zachytila, co z našich životů mizí a co zůstává.
Ve Šťastné hodině se tak vedle sebe ocitají lidé nejrůznějších profesí i generací. Herci Iva Janžurová, Blanka Bohdanová, Josef Somr, Libuše Švormová, Zuzana Kronerová, Jitka Molavcová, Barbora Srncová, Kristýna Frejová, muzikanti a zpěváci Jana Koubková, Zuzana Lapčíková, Jiří Pavlica, Marie Rottrová, Jitka Zelenková, Marta Kubišová, fotbalisté Vladimír Šmicer a Jan Suchopárek, psychiatr Cyril Höschl, kněz a filozof Tomáš Halík, režiséři Miloš Horanský, Miroslav Krobot a mnozí další. Život každého z nich tu stojí sám o sobě. Dohromady však tvoří výpověď o nás všech.
Výpravnou knihu v luxusní plátěné vazbě zdobí fotografie světově proslulé fotografky Evy Fukové, grafickou úpravu navrhl Filip Skalák.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Šťastná hodina do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Šťastná hodina.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Šťastná hodina (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Šťastná hodina bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Šťastná hodina doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literární biografie