Statistické myšlení a nástroje analýzy dat - 2. nezměněné vydání

Kód: 7333118

Úplný název:

Statistické myšlení a nástroje analýzy dat - 2. nezměněné vydání (Hebák Petr):

Autor a popis:

Hebák Petr, INFORMATORIUM, 880 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
917 Kč (990 Kč)
  / ks  
koupit
 

Obsahem 24 kapitol je odborně zaměřený výklad začínající vstupními pojmy, klasifikacemi statistických metod, úvodem do maticového počtu, způsoby pořízení dat a hodnocením jejich kvality. Pokračuje kapitolami věnovanými počtu pravděpodobnosti, vícerozměrným pravděpodobnostním rozdělením, kovariančním a korelačním maticím, vícenásobné lineární regresi a obecnému lineárnímu modelu. Pokročilejší čtenáře bude asi nejvíce zajímat 12 zbývajících kapitol zabývajících se vícerozměrnými statistickými metodami. Speciální pozornost je věnována srovnání klasické a bayesovské statistické školy. Navíc pro zájemce o marketingové výzkumy může být zajímavá metoda conjoint s bayesovskými výpočty. Určeno výzkumným pracovníkům různých oborů, zájemcům o statistickou analýzu dat a středně i více pokročilým studentům.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Statistické myšlení a nástroje analýzy dat - 2. nezměněné vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Statistické myšlení a nástroje analýzy dat - 2. nezměněné vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Statistické myšlení a nástroje analýzy dat - 2. nezměněné vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Statistické myšlení a nástroje analýzy dat - 2. nezměněné vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Statistické myšlení a nástroje analýzy dat - 2. nezměněné vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Náš svět

 
Knihkupectví / Náš svět / Statistické myšlení a nástroje analýzy dat - 2. nezměněné vydání