Stavební zákon. Komentář

Kód: 7357985

Úplný název:

Stavební zákon. Komentář (Malý Stanislav):

Autor a popis:

Malý Stanislav, Wolters Kluwer, 0 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
1 468 Kč (1 707 Kč)
  / ks  
koupit
 

Druhé, aktualizované vydání úspěšného komentáře přináší výklad zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavebního zákona), podle právního stavu k 1. 1. 2013, zahrnuje tedy i výklad „velké novely" č. 350/2012 Sb., jež některá ustanovení stavebního zákona od základu změnila.

Komentář na mnoha místech odkazuje na právní úpravu platnou do 31. 12. 2012, a to s ohledem na dosavadní praxi a na důležitá přechodná ustanovení. Text nabízí fundovaný přesah do souvisejících oblastí práva, jako je správní a přestupkové řízení, památková péče, vodní právo a právo životního prostředí, oblast horního a energetického práva, problematika pozemních komunikací nebo vlastnictví bytů.

Podrobně jsou v knize vyložena zejména ta ustanovení zákona, která jsou z dosavadní zkušenosti v praxi nejfrekventovanější a která stavební úřady aplikují takřka každodenně. Kniha je tedy určena především pracovníkům stavebních úřadů všech stupňů, dále stavebníkům (investorům), zhotovitelům, projektantům, pracovníkům investičních útvarů, potenciálním uchazečům o funkci autorizovaného inspektora, ale i dalším zájemcům z řad široké odborné veřejnosti, kterým usnadní aplikaci stavebního zákona v jejich každodenní praxi.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Stavební zákon. Komentář do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Stavební zákon. Komentář.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Stavební zákon. Komentář (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Stavební zákon. Komentář bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Stavební zákon. Komentář doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pravo

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Pravo / Stavební zákon. Komentář