Šťávový Restart podle Joea Crosse

Kód: 7263958

Úplný název:

Šťávový Restart podle Joea Crosse (Cross Joe): Skvelé recepty na štávy, smoothie, polévky, saláty a jiné zeleninové pokrmy

Autor a popis:

Cross Joe, Anag, 320 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
282 Kč (369 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Joe Cross byl obézní, nemocný a na pokraji smrti, dokud neobjevil sílu přírodních šťáv a nerozhodl se kompletně změnit způsob svého stravování – a vlastně i celý svůj život.

Vyhrajte nad obezitou díky přírodním šťávám
Od té doby, co byl jeho dokument Obézní, nemocný a na pokraji smrti v roce 2010 představen a stal se celosvětovou senzací, pustil se Joe Cross neúnavně do propagování síly přírodních šťáv. Kniha Restart odhaluje plán, díky kterému vyhrál nad obezitou, špatným zdravím a nevhodnými návyky, a rovněž čtenáře seznamuje s příběhy lidí, kteří byli stejně úspěšní a jejichž životy Joe ovlivnil.

Od obezity ke zdraví a zdravému životnímu stylu
Joeovi se podařilo zhubnout sto liber (asi 45 kilogramů) a rovněž se zbavit předepsané léčby díky tomu, že následoval svůj vlastní plán – provede vás životem, který žil předtím, než začal pít přírodní šťávy, podělí se s vámi o zkušenosti s vlastním přístupem k jídlu a cvičení a nechá vás jej doprovodit na jeho cestě od obezity k fit životnímu stylu a znovu nabytému zdraví. A co víc, tato kniha čtenářům odhaluje všechny nástroje, které potřebují k tomu, aby mohli odstartovat jejich vlastní cestu ke zdraví a zdravému životnímu stylu. Inspirativní příběhy, podpora, chutné recepty a stravovací plány vám tuto vaši cestu dozajista značně usnadní.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Šťávový Restart podle Joea Crosse do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Šťávový Restart podle Joea Crosse.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Šťávový Restart podle Joea Crosse (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Šťávový Restart podle Joea Crosse bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Šťávový Restart podle Joea Crosse doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Šťávový Restart podle Joea Crosse