Šťávy a míchané nápoje z přírody

Kód: 7281502

Úplný název:

Šťávy a míchané nápoje z přírody (Frej David, Zrůstková Radmila): posilují imunitu, regenerují, omlazují

Autor a popis:

Frej David, Zrůstková Radmila, Eminent, 220 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
292 Kč (369 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

V běžné stravě, kterou jíme, se vyskytují živiny, vitaminy a další důležité látky ve zcela nedostatečném množství. Existuje ovšem jednoduchý způsob, jak je tělu dodat relativně snadno. Všechny potřebné látky pro naše tělo a mysl najdete ve šťávách a míchaných nápojích zvaných smoothies.
Domácí šťávy a míchané nápoje zvané smoothies jsou ideální volbou pro to, aby naše tělo získalo, co potřebuje. Týká se to nejen dospělých, ale především dětí, protože jedna sklenice nápoje obsahuje až tři porce ovoce nebo zeleniny.

Šťávy a smoothies jsou proto výrazným krokem směrem ke zdraví a ochraně před civilizačními nemocemi, které nás ohrožují. Zeleninové a ovocné šťávy a smoothies jsou velmi účinným prostředkem jak odlehčit trávení ozdravit celkově tělo i mysl dodat chybějící energii, vitaminy, minerály a antioxidanty.

V této knize najdete originální, jednoduché a chutné recepty pro přípravu šťáv a smoothies.

Radmila Zrůstková se o zdravý životní styl zajímá desítky let a po vlastní mimořádné zdravotní zkušenosti se dlouhodobě s nadšením věnuje raw food stravování. Žije v Okrouhlé u Nového Boru, kde má ateliér a organizuje kurzy syrové stravy a společenské večeře. V nakladatelství Eminent vydala knihu Zdravě a syrově.

MUDr.David Frej
pracoval po ukončení studia lékařské fakulty v Praze několik let jako internista. Přírodní medicínu a výživu studoval v USA, v Rakousku a v indické Puně. Ve svém centru se zabývá vlastním léčebným systémem propojujícím léčbu zánětu a s ním souvisejících chronických nemocí, výživu, biologické rytmy a detoxikaci organismu. Pravidelně přednáší, pořádá semináře, publikuje články. V nakladatelství Eminent vyšly jeho knihy Ájurvéda / Indická medicína v praxi českého lékaře, Ájurvédské recepty pro zdraví, Biologické hodiny, Detoxikace léčivými oleji a Zánět - skrytý zabiják.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Šťávy a míchané nápoje z přírody do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Šťávy a míchané nápoje z přírody.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Šťávy a míchané nápoje z přírody (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Šťávy a míchané nápoje z přírody bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Šťávy a míchané nápoje z přírody doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Šťávy a míchané nápoje z přírody