Steaky - Od T-bone steaku přes chateaubriand pečený v solné krustě až k filetu mignon se š

Kód: 2491633

Úplný název:

Steaky - Od T-bone steaku přes chateaubriand pečený v solné krustě až k filetu mignon se š (Gayler Paul):

Autor a popis:

Gayler Paul, Ikar, 144 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
279 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
 

Od T-bone steaku přes chateaubriand pečený v solné krustě až k filetu mignon se šalotkou. Máte chuť na něco prostého, rychlého a snadného? Všechny tyto atributy splňuje steak! Není to vůbec obtížné: naučíte se vybrat správně maso, odhadnout stupeň propečení, dobře grilovat, smažit či připravit klasické pečeně. Více než 75 jídel z různých druhů hovězího - pokrmy na každou sezonu, od rodinných barbecue až po jednotlivé chody pro gurmety s výběrem lahodných omáček, marinád i studených ochucených másel.

Nahlédnout do Steaky - Od T-bone steaku přes chateaubriand pečený v solné krustě až k filetu mignon se š Nahlédnout do Steaky - Od T-bone steaku přes chateaubriand pečený v solné krustě až k filetu mignon se š

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Steaky - Od T-bone steaku přes chateaubriand pečený v solné krustě až k filetu mignon se š do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Steaky - Od T-bone steaku přes chateaubriand pečený v solné krustě až k filetu mignon se š.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Steaky - Od T-bone steaku přes chateaubriand pečený v solné krustě až k filetu mignon se š (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Steaky - Od T-bone steaku přes chateaubriand pečený v solné krustě až k filetu mignon se š bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Steaky - Od T-bone steaku přes chateaubriand pečený v solné krustě až k filetu mignon se š doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Teplá jídla

 
Knihkupectví / Kuchařky / Teplá jídla / Steaky - Od T-bone steaku přes chateaubriand pečený v solné krustě až k filetu mignon se š