Štika - královna českých vod (průvodce sportovního rybáře)

Kód: 7238565

Úplný název:

Štika - královna českých vod (průvodce sportovního rybáře) (Fikar Václav):

Autor a popis:

Fikar Václav, Fraus, 104 stran, jazyk - CZ, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
201 Kč (289 Kč)
  / ks  
koupit
 

Štika - královna českých vod je další atraktivní publikacív rámci edice Průvodce sportovního rybáře. Václav Fikar (autor úspěšné knihy "Přívlač na mimopstruhových vodách") shrnul své dlouholeté poznatky z lovu štik v České republice a v této knize vám je nyní předkládá. Jeho nový počin čtenáře podrobně seznamuje s biologií a způsobem života štik v našich vodách, stejně jako s jejich lovem, ať již na přirozené nástrahy, přívlačí, hlubinnou přívlačí, nebo streamerováním. Jako bonusy kniha navíc obsahuje popis nejznámějších štikových lokacíve světě, unikátní přehled největších štik ulovených v ČR za posledních deset let a výčet našich nejatraktivnějších štikových přehrad a řek. Samozřejmě nechybí desítky krásných fotografií. V knize dále najdete: - Zkušenosti předních českých rybářů a úspěšných závodníků. V knize naleznete rady a postřehy od Josefa Zahrádky, Pavla Skály či Karla Maříka, pasáží o lovu štik v zahraničíje výborně doplňuje Zdeněk Edelmann. - Unikátní přehled největších štik ulovených v ČR za posledních deset let. - Revíry, které byste měli znát. - Přehled o tom, jaké nářadí použít. - Užitečné rady a tipy, jak chytat lépe.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Štika - královna českých vod (průvodce sportovního rybáře) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Štika - královna českých vod (průvodce sportovního rybáře).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Štika - královna českých vod (průvodce sportovního rybáře) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Štika - královna českých vod (průvodce sportovního rybáře) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Štika - královna českých vod (průvodce sportovního rybáře) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pro muže

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Pro muže / Štika - královna českých vod (průvodce sportovního rybáře)