Stínová královna

Kód: 2690412

Úplný název:

Stínová královna (Redwine C. J.):

Autor a popis:

Redwine C. J., BARONET, 360 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
230 Kč (329 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Po matčině smrti se život korunní princezny Lorelei dramaticky změní. V zájmu posílení odvěkého spojenectví její rodné Havraní říše a sousedního Morcantu se Lorelein otec znovu ožení, a sice se sestrou zesnulé královny, Irinou.
Zpočátku se zdá, že je všechno v nejlepším pořádku: panovník Havraní říše i jeho dvě děti jsou konečně šťastní. Irina však pomocí temné magie postupně ovládne celý zámek včetně krále, jenž se stává pouhou loutkou, závislou na vůli své manželky. Lorelei, která po své matce zdědila magické schopnosti, poznává v mocichtivé maceše silnou soupeřku. Poté, co Irina krále zabije a zmocní se trůnu, Lorelei a jejímu bratrovi nezbývá než utéct a žít ve vyhnanství. Postupně získává na svou stranu nejen vesničany sužované Irininou krutovládou, ale i mladého krále Kola, vládce Eldru, obývaného Dračím lidem.
Lorelei ví, že proti Irině může bojovat jen jedinými zbraněmi - a to kouzly a černou magií. Musí však být rychlejší, důvtipnější a silnější než Irina a v boji o trůn Havraní říše je ochotná obětovat i to nejcennější - svůj vlastní život.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Stínová královna do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Stínová královna.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Stínová královna (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Stínová královna bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Stínová královna doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro dospělé