Audio CD: Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel - CDmp3

Kód: 8769705

Úplný název:

Audio CD: Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel - CDmp3 (Jonasson Jonas): 1 x CD MP3

Autor a popis:

Jonasson Jonas, Panteon, 0 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Audiokniha obsahuje kompletní verzi knihy, která se stala švédským bestsellerem, jehož autorem je Jonas Jonasson. Čte Martin Stránský. Celkový čas 12 hodin a 43 minut. Román vypráví o jednom veselém útěku a také o šíleném životním příběhu svéhlavého muže, který se sice nikdy nezajímal o politiku, ale přesto byl vždy nějak zapleten do velkých historických událostí 20. století. Jonassonova prvotina Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel vyšla v roce 2009 a záhy se stala čtenářským hitem a nejprodávanějším švédským románem let 2010 a 2011. V současnosti byla přeložena nebo se překládá do 40 jazyků. Fenomenální úspěch sklízí v Německu, bestsellerem se stala i v Holandsku, Dánsku, Norsku, Francii, Itálii, Španělsku, Švýcarsku, Velké Británii, Kanadě... Podle knihy je natáčen film s největším rozpočtem v historii švédské kinematografie (premiéra 30. ledna 2014).
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel - CDmp3 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel - CDmp3.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel - CDmp3 (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel - CDmp3 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel - CDmp3 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Audio CD: Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel - CDmp3