Střední Amerika - Velká cesta za málo peněz - Lonely Planet

Kód: 2561301

Úplný název:

Střední Amerika - Velká cesta za málo peněz - Lonely Planet (kol.):

Autor a popis:

Svojtka&Co., 768 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
629 Kč (899 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Mexický Yucatán a Chiapas, Guatemala, Belize, Salvador, Honduras, Nikaragua, Kostarika, Panama. Snadno použitelné mapy + ilustrované mapy Tikalu a Chichén Itzá, nejzajímavější místa a ukryté poklady, zažijte úžasná dobrodružství, inspirující fotografie a nová kapitola s navrženými trasami vám pomohou naplánovat skvělou cestu - moře, mayské ruiny, svěží mlžné pralesy, rušné trhy a kávovníkové farmy. Poznejte se svým rozpočtem, ať je jakýkoliv, co nejvíc. Zjistili jsme to nejvýhodnější pro každý rozpočet a cestu si tedy můžete naplánovat přesně podle požadavku. Zcela nové trasy mimo vyšlapané stezky. Sestaveno autory žijícími v Jižní Americe. Množství aktivit, jako jsou trekking, rafting a surfing.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Střední Amerika - Velká cesta za málo peněz - Lonely Planet do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Střední Amerika - Velká cesta za málo peněz - Lonely Planet.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Střední Amerika - Velká cesta za málo peněz - Lonely Planet (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Střední Amerika - Velká cesta za málo peněz - Lonely Planet bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Střední Amerika - Velká cesta za málo peněz - Lonely Planet doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Severní Amerika

 
Knihkupectví / Náš svět / Průvodce / Severní Amerika / Střední Amerika - Velká cesta za málo peněz - Lonely Planet