Stromy, které léčí

Kód: 7254609

Úplný název:

Stromy, které léčí (Conway Petr):

Autor a popis:

Conway Petr, Triton, 374 stran, jazyk - čeština, 2005

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
255 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
 

Víte, že až do začátku dvacátého století se v Británii neseřezával černý bez rostoucí ve smíšených živých plotech? Střihači měli jeho léčivé vlastnosti v takové úctě, že ho nechávali volně růst. I dnes je černý bez jedním z nejuznávanějších stromů v západní fytoterapii. Je všeobecně známo, že jeho květy a plody pomáhají při léčbě rýmy, chřipky a dalších onemocnění dýchacího ústrojí a že posilují celkovou imunitu organismu.
Kniha je fascinujícím průvodcem na cestě za léčivou mocí stromů. Začíná pohledem na bohatou tradici využití stromů v bylinkářství a vysvětluje, jak mohou vlastnosti stromů přispět k našemu zdraví a pocitu spokojenosti. Druhá část knihy obsahuje unikátní přehled více než sto sedmdesáti léčivých stromů. U každého stromu jsou popsány jeho nejdůležitější léčivé vlastnosti, jejich využití v medicíně, návod k případnému domácímu použití stromu a tipy k efektivnímu léčení nejběžnějších potíží.
Kniha Stromy, které léčí obsahuje botanická fakta i podrobné návody k léčbě mnoha nemocí, a je tak nezbytným pomocníkem při využívání léčivých stromů k transformaci našeho fyzického i psychického zdraví.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Stromy, které léčí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Stromy, které léčí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Stromy, které léčí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Stromy, které léčí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Stromy, které léčí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Stromy, které léčí