Studijní slovník něm.-český a česko-něm. na CD-ROM a kapesní slovník

Kód: 2530247

Úplný název:

Studijní slovník něm.-český a česko-něm. na CD-ROM a kapesní slovník (kol.):

Autor a popis:

Lingea, 0 stran, jazyk - čeština, 2005

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
518 Kč (690 Kč)
  / ks  
koupit
 

Zvýhodněný komplet. Komplet obsahuje Německý studijní slovník CD-ROM a Němeccký kapesní knižní slovník.
- Německý studijní slovník CD-ROM. Moderní slovník zpracovaný na základě nového německého pravopisu obsahuje aktuální slovní zásobu v 75 000 heslech. Tento slovník je určen především jako pomůcka pro studenty a všechny, kteří se chtějí zdokonalit v cizím jazyce. Hesla ve slovníku lze vyhledávat oboustranně a podle jejich libovolného tvaru. Kromě tohoto tvaroslovného hledání je nyní možné i fulltextové hledání, které najde hledané slovo či slovní spojení všude, kde se ve slovníku vyskytuje. Všichni, kteří se učí němčinu, jistě ocení velké množství synonym, odvozených slov a slovních spojení, která se zobrazují u hesel. Hesla jsou rovněž obohacena o různé příklady, kontextové poznámky, stylistické a oborové příznaky.
K dispozici je dále 300 tematických okruhů, pomocí nichž se dají učit slovíčka z různých oblastí nebo je možné se nechat zkoušet. Velkou výhodou je možnost doplňování dalších slovíček a tvorba vlastních tematických okruhů. Slovník nabízí kromě témat i základní slovní zásobu rozvrženou do třiceti lekcí s možností vytvářet si další lekce vlastní. Ve slovníku je 40 000 ozvučených hesel. Program umožňuje porovnání vlastní výslovnosti s rodilým mluvčím. Lexicon dobře spolupracuje s ostatními programy a je možné spouštět ho přímo z CD.
- Němeccký kapesní knižní slovník. Slovník malý velikostí, ale velký rozsahem. To je základní charakteristika slovníku, který patří k nejrozsáhlejším kapesním slovníkům na českém trhu. Hesla jsou vybrána a zpracována tak, aby obsahovala slovní zásobu, kterou skutečně můžete v běžném životě použít.
V přílohách najdete kromě stručného přehledu gramatiky i několik desítek stran konverzačních obratů z mnoha různých oblastí. Na cestách určitě oceníte tematické okruhy zaměřené na cestování autem, hromadnou dopravou či letadlem, hledání ubytování, vyplňování dotazníků nebo třeba časté veřejné nápisy.
Na obálce je kromě orientačních mapek pro příslušné země i mnoho dalších užitečných informací - kontakty na české ambasády v zahraničí, krizová telefonní čísla v různých zemích atd.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Studijní slovník něm.-český a česko-něm. na CD-ROM a kapesní slovník do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Studijní slovník něm.-český a česko-něm. na CD-ROM a kapesní slovník.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Studijní slovník něm.-český a česko-něm. na CD-ROM a kapesní slovník (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Studijní slovník něm.-český a česko-něm. na CD-ROM a kapesní slovník bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Studijní slovník něm.-český a česko-něm. na CD-ROM a kapesní slovník doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Němčina

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Němčina / Studijní slovník něm.-český a česko-něm. na CD-ROM a kapesní slovník