Suita A dur, op. 98b (B. 190) - Serenáda pro smyčc.orch. Es dur, Fantastické scherzo - CD

Kód: 5388225

Úplný název:

Suita A dur, op. 98b (B. 190) - Serenáda pro smyčc.orch. Es dur, Fantastické scherzo - CD (Dvořák Antonín):

Autor a popis:

Dvořák Antonín, SUPRAPHON, 0 stran, jazyk - CZ, 2006

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
245 Kč (297 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Exkluzivní umělec Supraphonu, mladý dirigent Jakub Hrůša, po svém debutovém CD se skladbami A. Dvořáka připravil v nahrávacím studiu další projekt s Dvořákovou Suitou A dur, se Sukovým Fantastickým scherzem a proslavenou smyčcovou Serenádou Es dur. Jakub Hrůša v maximální míře těží ze špičkových kvalit mladého orchestru Pražské komorní filharmonie a v jednotlivých skladbách dává svůj talent plně do služeb Dvořákovy a Sukovy hudby. Rozezpívaná Dvořákova Suita A dur, slavnostně vznešené Sukovo Scherzo a konečně strhující Serenáda Es dur - to jsou další významné stupně strmě stoupající umělecké dráhy Jakuba Hrůši. Mladý dirigent mimořádného talentu překvapuje doma i v zahraničí uměleckou zralostí svých výkonů. Jakub Hrůša - dirigent mimořádného talentu a umělecké zralosti


Stěžejní autoři

hudba: Antonín Dvořák
hudba: Josef Suk

Stěžejní interpreti

dirigent: Jakub Hrůša

Hudební tělesa

Pražská komorní filharmonie

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Suita A dur, op. 98b (B. 190) - Serenáda pro smyčc.orch. Es dur, Fantastické scherzo - CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Suita A dur, op. 98b (B. 190) - Serenáda pro smyčc.orch. Es dur, Fantastické scherzo - CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Suita A dur, op. 98b (B. 190) - Serenáda pro smyčc.orch. Es dur, Fantastické scherzo - CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Suita A dur, op. 98b (B. 190) - Serenáda pro smyčc.orch. Es dur, Fantastické scherzo - CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Suita A dur, op. 98b (B. 190) - Serenáda pro smyčc.orch. Es dur, Fantastické scherzo - CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hudba

 
Knihkupectví / Hudba / Suita A dur, op. 98b (B. 190) - Serenáda pro smyčc.orch. Es dur, Fantastické scherzo - CD