Šumava - Pláně 20. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky

Kód: 8689941

Úplný název:

Šumava - Pláně 20. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky (kol.):

Autor a popis:

S & D Nakladatelství, 224 stran, jazyk - CZ, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
64 Kč (89 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2016 dopoledne. 
 

Průvodce centrální Šumavou a podhůřím. Nejnavštěvovanější Kvildské pláně, horní tok Vltavy, horské říčky Vydra a Křemelná, vodácká řeka Otava, Prášily, rozhledna na Poledníku, dominanta horního Pootaví - hrad Kašperk, Sušice na úpatí Svatoboru.

Součástí kompletu průvodce je brožurka s 26 vstupenkami a poukázkami, platnými do konce r. 2011 - mimo jiné celodenní permanentka na lyžování v Kašperských Horách, vstupenky na hrad Kašperk, do sklárny v Anníně, do Muzea Šumavy v Sušici, ale i ochutnávka originálního likéru Ďábelský krvesaj na Turnerově chatě a hodnotné poukázky na ubytování.

Vymezení oblasti: Prášily - Petrovice - Stachy - Strašín - Javorník - Stachy - Borová Lada - Knížecí Pláně - státní hranice s Německem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Šumava - Pláně 20. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Šumava - Pláně 20. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Šumava - Pláně 20. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Šumava - Pláně 20. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Šumava - Pláně 20. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Průvodce po Česku

 
Knihkupectví / Náš svět / Průvodce / Průvodce po Česku / Šumava - Pláně 20. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky