Šumavská ledovcová jezera, kary, strže a vodopády

Kód: 9041781

Úplný název:

Šumavská ledovcová jezera, kary, strže a vodopády (Svoboda Ivo):

Autor a popis:

Svoboda Ivo, Das media, 180 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
651 Kč (930 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha „Šumavská ledovcová jezera, kary, strže a vodopády“ je určena pro všechny milovníky přírody a Šumavy zvláště. Autor Ivo Svoboda působil na Šumavě od šedesátých let minulého století a díky své profesi lesnického inženýra měl možnost, ale také i vzácnou schopnost zachycovat šumavskou přírodu prostřednictvím velmi zdařilých a zajímavých snímků. Téma knihy však není zaměřeno na celou Šumavu, ale je zúženo na vznik, vývoj, vegetaci a faunu ledovcových jezer a jejich bezprostředního okolí. V tomto rámci kniha vykazuje i významnou úroveň odborných poznatků. Kniha se neomezuje pouze na jezera na české straně Šumavy, ale tím, že vnímá Šumavu jako ucelené pohoří bez ohledu na státní hranice, pojednává i o jezerech, ležících v Bavorsku na německé straně Šumavy. Čtenář se tak může seznámit s informacemi, které jsou doslova fascinující, a nemůžeme ani neobdivovat nevšední a často unikátní fotografické snímky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Šumavská ledovcová jezera, kary, strže a vodopády do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Šumavská ledovcová jezera, kary, strže a vodopády.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Šumavská ledovcová jezera, kary, strže a vodopády (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Šumavská ledovcová jezera, kary, strže a vodopády bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Šumavská ledovcová jezera, kary, strže a vodopády doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Šumavská ledovcová jezera, kary, strže a vodopády