Suri a Kata, agenti s. r. o. - Dobrodružství ve Velrybí zátoce

Kód: 2043129

Úplný název:

Suri a Kata, agenti s. r. o. - Dobrodružství ve Velrybí zátoce (Drobný Libor): Dobrodružství ve Velrybí zátoce

Autor a popis:

Drobný Libor, Mladá Fronta, 56 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
135 Kč (169 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

A je to tady! Chytrá zábava s novými komiksovými hrdiny!
Jen dvě surikaty na světě dokážou zároveň chodit do školy a působit jako tajní agenti, kteří řeší nejrůznější případy a záhady - jsou to Suri a Kata, dva noví hrdinové detektivního komiksu, který vychází na pokračování v časopise Mateřídouška. Aby si děti mohly trénovat své mozkové závity častěji než jednou měsíčně, je tu pro ně zbrusu nová knížka plná luštění, hádanek, labyrintů, spojovaček a jiných zábavných úkolů, které budou se Surim a Katou řešit během jejich pátrání po původu surikat. Mise zavede naše dva agenty až do Afriky, a tam na ně bude čekat nejedno překvapení, a dokonce i boj s padouchem!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Suri a Kata, agenti s. r. o. - Dobrodružství ve Velrybí zátoce do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Suri a Kata, agenti s. r. o. - Dobrodružství ve Velrybí zátoce.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Suri a Kata, agenti s. r. o. - Dobrodružství ve Velrybí zátoce (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Suri a Kata, agenti s. r. o. - Dobrodružství ve Velrybí zátoce bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Suri a Kata, agenti s. r. o. - Dobrodružství ve Velrybí zátoce doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dítě a rodina

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Dítě a rodina / Suri a Kata, agenti s. r. o. - Dobrodružství ve Velrybí zátoce