Svatojakubská cesta: Severním Španělskem do Santiaga de Compostela

Kód: 9039524

Úplný název:

Svatojakubská cesta: Severním Španělskem do Santiaga de Compostela (kol.):

Autor a popis:

Válková Miluše, Churanová Zuzana, Karpana, 240 stran, jazyk - CZ, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
232 Kč (319 Kč)
  / ks  
koupit
 

Svatojakubská cesta, Camino de Santiago, je fenomén. Každý rok se na ni vydává tisíce lidí z různých koutů světa. Láká je neustále se měnící krajina a architektonické památky všech možných slohů nebo se chtějí v dnešním hektickém světě jen tak na chvilku zastavit a dozvědět se i něco o sobě. Avšak vydat se s batohem na zádech do neznáma není zrovna jednoduché rozhodnutí. Průvodce Svatojakubská cesta vám toto rozhodnutí usnadní. Provede vás její španělskou částí, od Roncesvalles až do Santiaga de Compostela. Dozvíte se v něm o historii cesty, legendách i architektonických památkách, najdete v něm popis jednotlivých etap včetně mapek a fotografií, praktické informace o ubytování i stravování. A až se vrátíte, dáte za pravdu autorkám i všem dalším, kteří si camino prožili, že je to pouť magická, která se vymyká všem ostatním a stane se zážitkem na celý život.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Svatojakubská cesta: Severním Španělskem do Santiaga de Compostela do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Svatojakubská cesta: Severním Španělskem do Santiaga de Compostela.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Svatojakubská cesta: Severním Španělskem do Santiaga de Compostela (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Svatojakubská cesta: Severním Španělskem do Santiaga de Compostela bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Svatojakubská cesta: Severním Španělskem do Santiaga de Compostela doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cestování

 
Knihkupectví / Náš svět / Cestování / Svatojakubská cesta: Severním Španělskem do Santiaga de Compostela