Světová encyklopedie objevitelů - od Amundsena po von Zeppelina - 3. vydání

Kód: 7234571

Úplný název:

Světová encyklopedie objevitelů - od Amundsena po von Zeppelina - 3. vydání (Salentiny Fernand):

Autor a popis:

Salentiny Fernand, Rebo, 420 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
349 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
 

Světová encyklopedie objevitelů pojednává o odvážných cestách velkých cestovatelů a dobrodruhů, které až do dnešního dne neztratily nic ze svého kouzla.Vždy se jednalo o výpravy do neznáma - od prvních plaveb v předkřesťanské době či objevení Nového světa v 15. století až po lety do vesmíru ve 20. a 21. století. Mnozí průkopníci byli považováni za snílky a fantasty, avšak pouze do doby, než jejich objevné cesty přinesly nové poznatky o podstatě světa.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Světová encyklopedie objevitelů - od Amundsena po von Zeppelina - 3. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Světová encyklopedie objevitelů - od Amundsena po von Zeppelina - 3. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Světová encyklopedie objevitelů - od Amundsena po von Zeppelina - 3. vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Světová encyklopedie objevitelů - od Amundsena po von Zeppelina - 3. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Světová encyklopedie objevitelů - od Amundsena po von Zeppelina - 3. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Světová encyklopedie objevitelů - od Amundsena po von Zeppelina - 3. vydání