Světová válka měn - Euro, zlato, nebo jüan – která z měn se stane nástupcem dolaru?

Kód: 2474099

Úplný název:

Světová válka měn - Euro, zlato, nebo jüan – která z měn se stane nástupcem dolaru? (Eckert Daniel): Euro, zlato, nebo jan - která z men se stane nástupcem dolaru?

Autor a popis:

Eckert Daniel, Grada, 232 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
288 Kč (339 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Boj o nadvládu ve světové ekonomice 21. století bude veden měnami. Kniha popisuje, jak hodnota dolaru pomalu ale jistě eroduje, jak obratná Čína uchvacuje měnovou moc a jaké utrpení stojí před nejednotnou evropskou měnou eurem. Světová válka měn bude otřásat globální ekonomikou. Každý by měl být připraven a chránit se před finančními výpadky. Euro mělo možnost být uklidňujícím prvkem globálního devizového systému, bojuje ale kvůli svým vrozeným politickým vadám o přežití. Dluhová exploze na západě a vzestup Číny na východě vytvořili výbušnou situaci: Zatímco dolar ztrácí svůj statut rezervní měny a euro bojuje o přežití, v Pekingu je na vzestupu "měna lidu" Yuan jako zbraň proti všem významným ekonomickým velmocím. Naše peníze jsou v klešťovém sevření politiky, často na úkor občanů. Tradiční měnové zlato se stává stále více voleným uchovatelem hodnoty soukromníků, je však vystaveno nedůvěře vlád. V peněžním světě zuří bitva. Pracovníci a spořící lidé, každý bude ovlivněn výsledkem to hoto zápasu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Světová válka měn - Euro, zlato, nebo jüan – která z měn se stane nástupcem dolaru? do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Světová válka měn - Euro, zlato, nebo jüan – která z měn se stane nástupcem dolaru? .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Světová válka měn - Euro, zlato, nebo jüan – která z měn se stane nástupcem dolaru? (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Světová válka měn - Euro, zlato, nebo jüan – která z měn se stane nástupcem dolaru? bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 3).
 
 
 

S Světová válka měn - Euro, zlato, nebo jüan – která z měn se stane nástupcem dolaru? doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Světová válka měn - Euro, zlato, nebo jüan – která z měn se stane nástupcem dolaru?