Svěží patchwork - Pokrývky, dečky, kabely a prostírání šité patchworkovou technikou

Kód: 2491388

Úplný název:

Svěží patchwork - Pokrývky, dečky, kabely a prostírání šité patchworkovou technikou (Norumová Rie, Krohgová Hilde A.):

Autor a popis:

Norumová Rie, Krohgová Hilde A., Ikar, 120 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
207 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
 

Okouzlující výběr více než 30 svěžích výrobků - pokrývky, dečky, kabely a prostírání - šitých patchworkovou technikou propůjčí domovu atmosféru elegantního venkovského sídla. V knize najdete krok za krokem podrobné popisy na zhotovení: od spotřeby látky, stříhání a sestavování vzoru do bloků až po výběr šicích potřeb a pomůcek. Návrhy kombinují látky v pastelových tónech a fotografie zachycují tyto práce v plném souznění s přírodou i interiérem.

Nahlédnout do Svěží patchwork - Pokrývky, dečky, kabely a prostírání šité patchworkovou technikou Nahlédnout do Svěží patchwork - Pokrývky, dečky, kabely a prostírání šité patchworkovou technikou

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Svěží patchwork - Pokrývky, dečky, kabely a prostírání šité patchworkovou technikou do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Svěží patchwork - Pokrývky, dečky, kabely a prostírání šité patchworkovou technikou.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Svěží patchwork - Pokrývky, dečky, kabely a prostírání šité patchworkovou technikou (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Svěží patchwork - Pokrývky, dečky, kabely a prostírání šité patchworkovou technikou bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Svěží patchwork - Pokrývky, dečky, kabely a prostírání šité patchworkovou technikou doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pro ženy

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Pro ženy / Svěží patchwork - Pokrývky, dečky, kabely a prostírání šité patchworkovou technikou