Syndrom vyhoření

Kód: 8816300

Úplný název:

Syndrom vyhoření (Pešek Roman, Praško Ján): Jak se prací a pomáháním druhým neznicit. Pohledem kognitivne behaviorální terapie

Autor a popis:

Pešek Roman, Pasparta, 180 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
215 Kč (290 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Vyhoření se v naší společnosti stává stále častějším jevem. Je možné tomuto stavu nějak předcházet? Co už je vyhoření a co je ještě „pouhá“ únava?

Publikace se snaží čtivým, srozumitelným a přehledným způsobem předat důležitá a praktická doporučení, jak předcházet stresu, nebo jak ho lépe zvládat. A to nejen na pracovišti, ale i v oblasti partnerských a přátelských vztahů, a také v oblasti našeho myšlení a emočního prožívání. Kniha se zaměřuje na hlavní faktory, které vedou k vyhoření. Mnoho těchto rizikových faktorů je nahlíženo z pohledu kognitivně behaviorální terapie, což je rychle se rozvíjející psychoterapeutický přístup, jehož účinnost byla prokázaná i v souvislosti se syndromem vyhoření. Autoři všem zájemcům přináší praktické a srozumitelně formulované rady jak změnit svůj život, své navyklé způsoby uvažování a chování tak, abyste stavu vyhoření uměli předcházet, nebo dokázali svůj stav vyhoření zvrátit a znovu se „zapálit“.

Nahlédnout do Syndrom vyhoření Nahlédnout do Syndrom vyhoření

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Syndrom vyhoření do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Syndrom vyhoření.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Syndrom vyhoření (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Syndrom vyhoření bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Syndrom vyhoření doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura