Tabulky pro medicínu prvního kontaktu - Záchranná služba, praktický lékař, lékařská služba

Kód: 7387351

Úplný název:

Tabulky pro medicínu prvního kontaktu - Záchranná služba, praktický lékař, lékařská služba (Bydžovský Jan): Záchranná služba, praktický lékar, lékarská služba první pomoci, urgnentí príjem

Autor a popis:

Bydžovský Jan, Triton, 240 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
111 Kč (158 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Kapesní příručka Tabulky pro medicínu prvního kontaktu je souborem desítek schémat, skórovacích systémů, vyšetřovacích postupů, výpočtů, tabulek náležitých hodnot základních klinických i laboratorních vyšetření, charakteristik a dávkování léků, kódů diagnóz, přehledu nox a antidot nebo urgentních postupů u vybraných akutních stavů a řady dalších údajů, přehledně uspořádaných podle jednotlivých témat a medicínských oborů. Je praktickým a pohodlným nástrojem k rychlému vyhledání důležitých hodnot, výpočtu různých hodnoticích škál, dávkování léčiv a antidot, vyhledání kódů diagnóz a řady jiných potřebných informací, jež si všechny, vzhledem k tomu, že nebývají používány zcela rutinně, nelze pamatovat. Z tohoto důvodu je příručka předkládána zejména pracovníkům záchranných a jiných pohotovostních služeb a praktickým lékařům, kteří ji ocení především při práci v terénu, kde je okamžité využití jiných zdrojů informací (farmakologické příručky, učebnice, internet apod.) prakticky nemožné.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tabulky pro medicínu prvního kontaktu - Záchranná služba, praktický lékař, lékařská služba do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tabulky pro medicínu prvního kontaktu - Záchranná služba, praktický lékař, lékařská služba.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tabulky pro medicínu prvního kontaktu - Záchranná služba, praktický lékař, lékařská služba (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tabulky pro medicínu prvního kontaktu - Záchranná služba, praktický lékař, lékařská služba bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tabulky pro medicínu prvního kontaktu - Záchranná služba, praktický lékař, lékařská služba doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Tabulky pro medicínu prvního kontaktu - Záchranná služba, praktický lékař, lékařská služba