Taje Dubaje

Kód: 9712223

Úplný název:

Taje Dubaje (Khidayer Emíre): Není všechno zlato

Autor a popis:

Khidayer Emíre, ROTRAN, 236 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
198 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Má-li to přijít, Dubaj přijde sama. Byznys, láska a vztahy v nejkosmopolitnějším městě Blízkého východu. Ambiciózní Emma přichází do Dubaje prosadit slovensko-českou IT firmu. Obklopena spletí nejrůznějších národů poznává místní i přistěhovalce. Žádnou lásku nečeká.
Jak funguje zahraniční firma v mekce arabského byznysu? Jak se chovají Emiráťané, když jim do duše nahlédne cizinec? Mění Emma Dubaj, nebo Dubaj mění Emmu? Emma vás dovede za hranice vlastního nitra, ale sahá i pod závoj a masku místní společnosti. To všechno vám poví v příběhu, kde i písek dokáže být úrodný.

Emíre Khidayer se narodila úžasné slovenské mámě a vášnivému iráckému otci. Vyrostla na Trnavsku a vystudovala arabistiku na Univerzitě Komenského v Bratislavě. Jako diplomatka působila v Egyptě, Kuvajtu a Iráku; v Kuvajtu jako vedoucí mise. Vedla firmu ve Spojených arabských emirátech. I u nás jsou dobře známy její knihy Arabský svět - jiná planeta? a Život po arabsku. Je autorkou rozhlasových seriálů Cesta po arabskom svete, Po arabsky a adaptovaného cyklu Príbehy zo Sumhuramu, který předtím vyšel knižně. Nyní přichází se svým prvním románem Taje Dubaje z edice Není všechno zlato.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Taje Dubaje do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Taje Dubaje.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Taje Dubaje (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Taje Dubaje bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Taje Dubaje doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé