Tajemné kameny na Slánsku, Lounsku, Rakovnicku a Žatecku (Edice Toulky)

Kód: 7376373

Úplný název:

Tajemné kameny na Slánsku, Lounsku, Rakovnicku a Žatecku (Edice Toulky) (Toufar Pavel): na Slánsku, Lounsku, Rakovnicku a Žatecku

Autor a popis:

Toufar Pavel, Olympia, 136 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
174 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

V krajině nacházíme pozoruhodné kameny nejrůznějších tvarů. Některé jsou spojovány s významnými událostmi či tajemnými pověstmi, jiné vztyčeny míří vzhůru do oblohy jako menhiry, které jsou prý dávnými astronomickými stavbami tajemných Keltů. Anebo jde o zapomenuté symboly pohanských rituálů, stejně jako zvláštní geometrické řady kamenů? A co když je v nich skryt nerozluštěný vzkaz dávných generací do vzdálené budoucnosti? Dokážeme ho přečíst? Při toulkách za tajemnými kameny poznejme mnohé málo známé kouty naší vlasti, okouzlující přírodu, pohledné vesničky a městečka, a také osudy lidí, kteří v těchto místech žili. Kniha významného autora Pavla Toufara je první z nové řady turistických průvodců Toulky, v níž vám přineseme nejen cenné rádce na cesty, ale zároveň také zajímavá historická fakta o daných oblastech.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tajemné kameny na Slánsku, Lounsku, Rakovnicku a Žatecku (Edice Toulky) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tajemné kameny na Slánsku, Lounsku, Rakovnicku a Žatecku (Edice Toulky).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tajemné kameny na Slánsku, Lounsku, Rakovnicku a Žatecku (Edice Toulky) (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tajemné kameny na Slánsku, Lounsku, Rakovnicku a Žatecku (Edice Toulky) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tajemné kameny na Slánsku, Lounsku, Rakovnicku a Žatecku (Edice Toulky) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Náš svět

 
Knihkupectví / Náš svět / Tajemné kameny na Slánsku, Lounsku, Rakovnicku a Žatecku (Edice Toulky)