Tajemní dinosauři

Kód: 7359142

Úplný název:

Tajemní dinosauři (Mash Robert):

Autor a popis:

Mash Robert, Metafora, 30 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
149 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Silní, rychlí, nelítostní… Vítejte v říši těch nejneuvěřitelnějších dinosaurů… V této sérii již vyšlo: Santa Claus, Piráti, Bojovníci, Mumie a pyramidy.
Dinosauři patří k nejpodivuhodnějším tvorům, jací kdy kráčeli po naší planetě. Z poměrně malých předků, kteří se objevili zhruba před 230 miliony let, se vyvinuli v obrovské zabijáky s čelistmi dost velkými na to, aby dokázali spolknout celého člověka najednou, v býložravé kolosy, pod jejichž kroky se chvěla zem, či štíhlé, ale svalnaté sprintery dosahující obdivuhodných rychlostí.
V této knize se vám představí dinosauří rekordmani od trpaslíka menšího než kuře až po obra vážícího víc než dvacet slonů. Dozvíte se o dýkovitých zubech, drápech ostrých jako žiletky i rozích, které páraly těla protivníků. Poznáte živé tanky, které odrazovaly nepřátele od útoku dokonalým pancířem, i nejvyššího dinosaura na světě, který by dnes klidně nahlížel do oken v pátém patře.
A jako u všech publikací této série i u téhle vás čekají nejrůznější skrytá překvapení jako třeba čelist Tyranosaura v životní velikosti a překrásné, realistické ilustrace.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tajemní dinosauři do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tajemní dinosauři.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tajemní dinosauři (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tajemní dinosauři bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tajemní dinosauři doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná pro děti