Tajemství abatyše z Assisi - Hříšní lidé Království českého

Kód: 2436550

Úplný název:

Tajemství abatyše z Assisi - Hříšní lidé Království českého (Vondruška Vlastimil): Hríšní lidé Království ceského

Autor a popis:

Vondruška Vlastimil, MOBA, 304 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Pouť ke svatému Jakubovi do Compostely patří k vrcholným projevům křesťanské zbožnosti. Oldřich z Chlumu má však svých starostí tolik, že na něco takového nikdy nepomyslel. Jenže král Přemysl II. Otakar je jiného názoru. Nařídí, aby jeho prokurátor byl členem družiny, která na zbožné pouti doprovodí královu tetu abatyši Anežku.
A ještě rozmrzelejší je Oldřich ve chvíli, kdy se dozví, že společnici má Anežce dělat během cesty Světlana, dcera purkrabího Viléma z Landštejna. Ještě než překročí hranice království, dojde k první vraždě. V blízkosti poutníků se začínají pohybovat papežovi vyslanci, tajemní templáři i zvědové francouzského krále.
A tehdy se Anežka Oldřichovi přizná, že k pouti ji nevedly jen zbožné úmysly. Před svou smrtí jí slovutná abatyše Klára z Assisi napsala o znepokojivém podezření. Návrat odmítá, a tak malá družina pokračuje v cestě za tajemstvím, jehož odhalení musí mnozí vykoupit svou krví.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tajemství abatyše z Assisi - Hříšní lidé Království českého do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tajemství abatyše z Assisi - Hříšní lidé Království českého.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tajemství abatyše z Assisi - Hříšní lidé Království českého (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tajemství abatyše z Assisi - Hříšní lidé Království českého bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tajemství abatyše z Assisi - Hříšní lidé Království českého doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Detektivky, krimi / Tajemství abatyše z Assisi - Hříšní lidé Království českého